AKTU news
83 members
364 photos
8 videos
3 files
19 links
Informační kanál zpravodajské agentury AKTU.cz
Download Telegram
to view and join the conversation
V Horních Počernicích v ulici Nár. hrdinů Při dopravní nehodě dvou osobních aut zemřeli dva muži. Zraněno bylo i malé dítě, které je naštěstí při vědomí.
Po 5. hodině ráno byli záchranáři voláni k dopravní nehodě osobního auta v ulici Škvorecká v Úvalech. Podle informací aktu.cz mělo auto sjet do strouhy. V autě zemřela jedna osoba. Ulice Škvorecká je v tuto chvíli uzavřena.
Po poledni zasahovali záchranáři v obci Chvojenec na Pardubicku u ženy, které tygr ukousl kus ruky. Žena si podle dostupných informací chtěla tygra pohladit.
U Hluboké nad Vltavou vykolejil rychlík Rožmberk. 4 vagony by měly být mimo koleje, naštěstí by neměl být nikdo zraněn. Foto: ilustrační
Mrtvého novorozence našli v úterý ráno policisté v Karlových Varech poblíž řeky Ohře. Policisté pátrají po matce dítěte.
SPOJENÉ STÁTY: V Nashvillu v Tennessee byl hlášen výbuch. První zprávy naznačují, že explodovalo zaparkované vozidlo.
Od ranních hodin jednotky zasahují v souvislosti s větrem u několika spadlých stromů nebo uvolněných plechů střech. V Chrastavě na Liberecku nyní hasiči odstraňují strom, který strhl betonový sloup a poškodil osobní automobil.
Deset jednotek hasičů zasahuje po výbuchu v elektrárně v Kolíně. Byl vyhlášen druhý stupeň poplachu. Událost je bez zranění.
Pierre Cardin zemřel. Slavný módní navrhář zemřel v 98 letech
SÝRIE: Nejméně 28 lidí zabito poté, co ISIS zničil konvoj autobusů přepravujících vojáky SAA směřující k Homsu.
Trumpovi příznivci stříleli v kapitolu. Podle kongresového zpravodaje Matta Fullera jeden z demonstrantů v zasedacím sále sněmovny střílel. Další v sále křičel, že Trump vyhrál volby. Kongresmani byli evakuováni. Dostali plynové masky, protože v budově policisté použili slzný plyn. I Donald Trump protestující vyzval, aby nebránili zákonodárcům, kteří „stojí na straně naší země“. Demonstranti nejdříve vtrhli na dvůr a poté do zamčené budovy.
V Jesenikách spadla lavina. Záchranáři resuscitují jednoho člověka.
V Rybništi na Děčínsku hořela vlaková souprava.
Zasahovalo pět hasičských jednotek. Všichni cestující bezpečně opustili vlak. V 19:15 h. byl požár likvidován. K uhašení soupravy bylo potřeba 20 tis. litrů vody. Příčina požáru je v šetření. Předběžná škoda je 15 mil. Kč.