AKTU news
88 subscribers
415 photos
12 videos
3 files
36 links
Informační kanál zpravodajské agentury AKTU.cz
Download Telegram
to view and join the conversation
Info AKTU.cz: Aktuálně natáčíme srážku dvou nákladních vlaků u obce Světec na Teplicku. Na místě jsou dva zranění, zasahuje i záchranářský vrtulník. Jedna z lokomotiv začala po nárazu hořet. Na místě je devět jednotek hasičů.
Policisté v tuto chvíli uzavřeli Masarykovo nábřeží a některé přilehlé ulice. Důvodem je nález pravděpodobně minometného granátu ve Vltavě nedaleko Žofína.
Rusky prezident Vladimir Putin aktualne podepisuje novy zakon, ktery mu umoznuje vykonavat funkci dalsi dve volebni obdobi.
Zemřel manžel anglické královny Alžběty II, princ Philip. Bylo mu 99 let
Barmské bezpečnostní složky ve městě Bago zabily přes 80 lidí demonstrujících proti vojenskému převratu, píše Reuters s odkazem na pozorovatele.
Střelec v Paříži chladnokrevně zastřelil muže před nemocnicí Henryho Dunanta v Paříži. Pachatel ujel na skůtru. Zranil ještě jednu ženu, která slouží jako ochranka nemocnice.
Aktuálně se střílí na střední škole Austin-East Magnet High School. Bylo hlášeno několik obětí včetně důstojníka KPD. Vyšetřování na místě aktuálně probíhá. Lidé se mají oblasti vyhnout.
Zemřel bratr exprezidenta Václava Havla Ivan Miloš Havel ve věku 82 let. Zemřel pravděpodobně přirozenou smrtí na Nymbursku.
Aktualne je hlášen útok v Rudém moři na tanker NCC DAMMAM, u přístavu Yanbu Port v Saudské Arábii
Zemřel hlavní trenér moravského celku Znojmo a bývalý skvělý hráč NHL Miroslav Fryčer, kterému bylo pouhých 61 let.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Info AKTU.cz: Aktualne Mlada Boleslav: Ridic tady u brany cislo 11 arealu Skoda auto narazil do lidi. Aktualne jedno tezke zraneni a nekolik lehcich.
Přes čtyřicet lidských životů si vyžádala v noci na pátek tlačenice při oslavách židovského svátku lag ba-omer na hoře Meron na severu Izraele, kterých se účastnily desetitisíce lidí, napsal list Jerusalem Post. Asi 150 účastníků bylo zraněno, šest z nich je v kritickém stavu, 18 ve vážném, uvedl list Ha´arec. Původně se uvádělo, že spadla tribuna, ale to se nepotvrdilo.