V Kosoři na Praze západ zasahovala zásahová jednotka. Muž házel po policistech tašky a nechtěl slézt ze střechy

Nevlastní syn vylezl svým rodičům na střechu rodinného domu poté, co jeho nevlastní rodiče zavolali policisty, protože se syna pod vlivem drog báli. Napadal je a vulgárně je urážel. Při příjezdu policistů vylezl na střechu a začal po policistech házet tašky a plechy.

Policisté s mladým mužem nejdříve vyjednávali a v tom pak pokračoval policejní vyjednavač, který přijel se zásahovou jednotkou. Při vyjednávaní muž stále rozebíral střechu, nadával nejen policistům, ale i sousedům a hlavně rodičům, kteří ho podle našich informací adoptovali. Také chtěl dodávku, vrtulník a pět milionů korun.

Zásahová jednotka nejdříve promyslela možnosti, pak syna na střeše střelila taserem a spacifikovala. Porotože se aktivně bránil bylo třeba použít donucovacích prostředků, jako kopy a údery.  Došlo ke spoutání rukou i nohou a pak ho otvorem ve střeše podali kolegům. Donesli ho až do sanitky.

Muž má velmi pestrou minulost, policisté tady zasahovali velmi často. Dokonce rodičům prodal veškerý drahý majetek a k napadání došlo naposledy včera, kdy byla hlídka na místě.

Majitelům domu pak nabídli pomoc sousedé, kteří jim pomohli opravit střechu.