Suprstar Borkovec má trable s policií. Noc trávil na záchytce a krade

Petr Borkovec, známý ze soutěže Superstar, kde skončil na čtvrtém místě a který se proslavil se s poměrem se zpěvačkou a porotkyní Kateřinou Knechtovou, má velké problémy. Dnešní noc trávil na záchytce, kde si ho vyzvedávali kriminalisté řešící závažnou majetkovou trestnou činnost. 

Petra Borkovce chytili policisté z Místního oddělení Smíchov a Košíře včera večer. Policisté s ním chtěli mluvit a pravděpodobně ho obvinit z majetkové trestné činnosti. Protože byl Borkovec opilý, museli ho strážníci eskortovat na záchytku, kde trávil Borkovec noc. Ráno si ho pak vyzvedli kriminalisté, kteří ho prošetřují za krádeže mobilních telefonů například u dívek, u kterých Borkovec přespával. Podle informací zpravodajské agentury AKTU.cz Borkovec kradl i oblečení a nedávno z baru odcizil peněženku personálu.

Borkovec když viděla kameramana AKTU.cz začal si skrývat tvář. Na záchytce pak tvrdil, že má domluvené koncerty a že je pravděpodobně nestihne odzpívat. Borkovec má vypnutý telefon a nereaguje na SMSky. Kriminalisté podle informací AKTU.cz připravují sdělení obvinění za jeho krádeže v minulosti. Protože byl opilý museli počkat vyšetřovatelé pravděpodobně do rána, než vystřízliví.

Pravděpodobně bude okradených Borkovcem více. Pokud vás muž na fotkách okradl zavolejte na linku 158.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Video_Widget“][/siteorigin_widget]