Soutěž o Iphone X vydavatelství AKTU media

Vyhercem se stal Luboš Klobása připravujeme fotografie a předání.

Bohužel jsme celou řadu fotografií museli vyřadit, buď nebyla focena mobilním telefonem, či nesplňovala „reportážní“ charakter nebo porušovaly zákon. Samozřejmě pokud jsme fotografie vyřadili máte šanci poslat znova nějaké, které podmínky soutěže budou splňovat.

Nejlepší reportážní fotka s popiskem, kterou zašle náš fanoušek (AKTU.news, Tíseň.tv, Policejní deník, Armádní deník) na mail [email protected] vyhrává IPHONE X 64 GB. Témata na fotografie jsou volná, ale mělo by jít o reportážní fotografie zachycující nějakou výjimečnou událost. Samozřejmostí je popis fotografie a legenda.

Prosím, pečlivě si pročtěte pravidla soutěže. Nezapomeňte !!! se stát fanouškem fcb stránek (Policejní deník, Tíseň.tv, Armádní deník, AKTU.news)

Pravidla soutěže:
1. Účastnit se soutěže o Iphone X 64 GB může jen osoba starší 18-ti let.
2. Soutěž se koná od 11. dubna 2019 do 31.května 2019
3. Reportážní fotografie se zasílají na mail [email protected] s popisem a legendou o fotografii. Zároveň je třeba zaslat kontaktní údaje (jméno, příjmení, telefon a email, včetně názvu svého facebookového profilu, který bude fanouškem všech 4 facebookových profilů. Policejní deník, Tíseň.tv, Armádní deník, AKTU.news)
4. Fotografie by měla zachycovat výjimečnou událost a mít reportážní charakter. Focena musí být výhradně mobilním telefonem a bez úprav a filtrů.
5. Každý soutěžící, který zašle soutěžní fotografii, stvrzuje odesláním emailu, že je jejím autorem. V opačném případě uvádí pořadatele soutěže v omyl a ponese všechny právní důsledky spojené s případným sporem.
6. Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit fotografie, které nesplňují podmínky soutěže.
7. Každý soutěžící, který se zúčastní soutěže o Iphone X musí být zároveň fanouškem facebookových stránek AKTU.news, Policejní deník, Armádní deník a Tíseň.tv. Pokud soutěžící nebude fanouškem všech zmiňovaných facebookových stránek (Tíseň.tv, Policejní deník, Armádní deník, AKTU.news) je to důvod neudělit výherci cenu a vybrat výherce jiného.
8. Každý soutěžící může zaslat za období konání soutěže, tedy od 11. 4. 2019 do 31.5. 2019, maximálně tři své fotografie.
9. Fotografie se budou průběžně zveřejňovat na zmiňovaných facebookových profilech a příslušných stránkách spadajících pod AKTU.media s.r.o.
10. Účastník soutěže se vzdává zasláním fotografií formou mailu všech autorských práv, které bezplatně přechází na AKTU media
11. Výherce vybere vedení společnosti AKTU media s.r.o.
12. Jméno výherce bude zveřejněno i s výslednou fotografií 31. 5. 2019. Následně bude výherce kontaktován emailem, ze kterého zasílal soutěžní fotografii a bude domluveno předání telefonu.