Neymar v Edenu. Česko se utká s Brazílií v březnu. Místa ale mohou být omezená

zdroj: Facebook. Neymar official

V březnu se v Edenu utkají Češi s Brazilci. Vyjednávání s možnými partnery trvalo dlouhé týdny. Češi měli hrát s Argentinou v Drážďanech, nakonec ale do České republiky dorazí Brazilci společně s hvězdným Neymarem.
Přípravné utkání s pětinásobnými mistry světa a aktuálně třetím týmem žebříčku FIFA proběhne 26. března. Český nebo československý národní tým dosud sehrál s Brazílií 18 utkání s bilancí dvou výher, šesti remíz a deseti porážek. „Je zbytečné bavit se o kvalitě brazilského týmu, ale jestli se chceme posouvat dál, právě takové zápasy nám pomůžou. I když půjde o přípravný zápas, bude jej bezpochyby sledovat celý svět a pro nás bude velkou motivací proti Brazílii uspět a ukázat se v dobrém světle. Zahrát si proti Brazílii je něco, po čem touží každý hráč na světě,“ tvrdí reprezentační trenér Jaroslav Šilhavý.
Očekává se vysoký zájem fanoušků o vstupenky. Svaz má ale povinnost dát část lístků soupeři, dalších několik tisíc lístků dostanou partneři, činovníci samozřejmě i rodiny hráčů. Cenu lístků může ale ovlivnit černý trh. Pokud bude cena nastavena příliš vysoko, na zápas se dostane převážně smetánka. To by mohlo ovlivnit celkovou atmosféru zápasu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..