Celý svět hlásí problém s facebookem, instagramem a whatsappem

Celosvětově hlasí uživatélé problémy se sociálními sítěmi facebook, instagram a instant messengerem whatsapp. Všechny tři platformy patří Marku Zuckbergovi. Někdy se nedaří nahrát obrázky, někdy mají uživatelé problém se přihlásit.

V neděli postihl celý svět výpadek sociálních sítí, jako je facebook, instagram a whatsapp. Tento rozsáhlý výpadek trval od poledne přibližně tři hodiny, kdy se situace začala okolo 15. hodiny zlepšovat v jihovýchodní Asii a Evropě. Příčina zatím známa není.

Hlavní doména Facebooku byla několik hodin mimo provoz, stejně na tom byl Instagram. Lidem nešly posílat zprávy a jiná data přes Whatsapp a Messenger.

S tímto problémem se lidé setkali přesně před měsícem, kdy se výše zmiňované sociální sítě podotkly s největším výpadkem své historie a byly nedostupné více než 14 hodin.

S výpadkem měli lidé problém spíš s webovými verzemi, avšak někteří si stěžovali na nefunkčnost i jiných aplikací. Spousta z nich se přesunuli na Twitter a zkoušeli, zda je stejný problém i zde.
Facebook používá po celém světě 1,5 miliardy lidí. Ten koupil Instagram v roce 2012 a Whatsapp v roce 2014.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..