Kvůli založení instagramového profilu Jennifer Aniston zkolabovala síť

Zdroj: Wikipedie

Herečka Jennifer Aniston (50), z populárního sitcomu Přátelé, neodolala sociálním sítím a v úterý si založila profil na Instagramu. První fotkou bylo selfie s ostatními herci ze seriálu Přátelé, které obletělo celý svět. Během hodiny sledovalo účet 116 tisíc uživatelů.

Do té doby neměla herečka účet na sociálních sítích. Během hodiny, kdy fanoušci zjistili, že Aniston má instagram, začalo internetové šílenství. Za hodinu nasbírala přes sto tisíc sledujících a sociální síť začala kolabovat. Instagram byl v úterý na pár dní mimo provoz, uvedl britský deník The Guardian.

Selfie s hvězdami ze seriálu Přátelé zajistilo do druhého dne herečce sedm milionů sledujících. Fotku pořídila k výročí první epizody.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

And now we’re Instagram FRIENDS too. HI INSTAGRAM ??

Příspěvek sdílený Jennifer Aniston (@jenniferaniston),

Když vzala roli Rachel Greenové v jednom z nepopulárnějších sitcomů vůbec, měla herečka 25 let. Na dotazy ohledně pokračování odpověděla:

Mohla by to být zábava, ale producentovi by se nápad nelíbil.

Seriál má deset sérií, ve kterých hlavní postavy Rachel, Monicu, Phoebe, Joyeho, Chandlera, a Rosse ztvárňují: Jennifer Aniston ( český dabing – Miriam Chytilová), Courteney Cox (Pavla Rychlá), Lisa Kudrow (Stanislava Jachnická), Matt LeBlanc (Petr Rychlý), Matthew Perry (Rostislav Čtvrtlík) a David Schwimmer (Daniel Rous).

 

Barbora Prchalová, Aktu.news