„Uškrtila ji!“ Špitají zaměstnanci psychiatrické nemocnice v Kosmonosích o podívném úmrtí pacientky na pavilonu B

Bezvládné tělo ženy bylo nalezeno v prostorách pavilonu B Kosmonoské psychiatrické nemocnice dnes kolem druhé hodiny odpoledne. Hned bylo policistům jasné vzhledem k tomu v jaké poloze tělo nalezli, že tady půjde nejspíš o násilný trestný čin. 

Kriminalisté, na místě činu zajistili mladou cizinku – pacientku. Podle informací AKTU.cz by to měla být ona, kdo chladnokrevně uškrtil druhou pacientku ročník 1975. Na místo dorazil i krajský výjezd policistů, kteří vyjíždí zejména k případům, kde je jasné podezření na násilný trestný čin. Více by měla prozradit nařízená soudní pitva.

Policie potvrdila vyšetřování a mluvčí středočeské policie Pavel Truxa dokonce k případu sdělil, že může mít na příčině smrti pacientky vinu jiná osoba. Tou by měla být právě mladá cizinka. (Redakce AKTU.news národnost zná)

Policii teď čeká nelehký úkol. Musí zjistit jak je možné, že na pavilonu B (jde o ženský pavilon, kde se lečí různé diagnózy psychicky narušených pacientek), mohlo dojít k napadení jedné pacientky druhou. Zároveň celá záležitost vzbuzujme ve společnosti pocit, zda jsou bezpečně před agresivními a psychicky narušenými pacienty chráněny například zdravotní sestry.

Policisté prošetřují násilnou smrt v léčebně v Kosmonosích