„Mordparta“ v Praze řeší přes vánoční svátky dva pokusy vraždy. V obou případech je pachatel pod zámkem

Během uplynulých svátků řešili krajští kriminalisté hned dva případy, které jsou nyní kvalifikovány jako zvlášť závažný zločin vražda, oba naštěstí ve stádiu pokusu. O těchto případech jsme vás informovali.

Syn bodl svoji matku do obličeje nožem a vypíchl ji oko.

O jednom jsme vás včera informovali. Syn napadl svou matku a měl jí vážně zranit. Muž se poté zabarikádoval v bytě. Vyšetřovatelé obvinili osmatřicetiletého muže ze zvlášť závažného zločinu vražda ve stadiu pokusu. 

Druhý případ se odehrál pětadvacátého prosince v ulici Zacharská v Praze 9, kde se dostali „do křížku“ dva muži ve

Pobodaní se stalo v pražských Kyjích.

věku jednatřicet a čtyřiapadesát let.

Mezi muži došlo nejprve k verbální rozepři, která ale přerostla v oboustranný fyzický konflikt. Potyčku nakonec ukončil starší z mužů poměrně nesmlouvavě tak, že bodl svému sokovi nůž s téměř dvaceti centimetrovou čepelí do břicha.

Jednatřicetiletý muž skončil v péči záchranářů, kteří ho promptně převezli do nemocnice. Čepel nože totiž pouze o několik málo milimetrů minula životně důležité orgány. Pokud by byly tyto orgány zasaženy, nastala by, dle tvrzení lékařů, u zraněného smrt během několika málo minut.

Na základě všech těchto skutečností je nyní čtyřiapadesátiletý muž stíhán pro zvlášť závažný zločin vraždy ve stádiu pokusu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..