Fotbalistu Tomáše Řepku navštívila ve vězení přítelkyně

Fotbalista Tomáš Řepka je nyní ve věznici v Plzni. Dnes ráno okolo osmé hodiny ho byla navštívit jeho přítelkyně Kateřina Kristelová v doprovodu dvou mužů a kamarádky. Byl odsouzen na dva roky.

 

Kristelová přijela do věznice před osmou hodinou ráno a ve věznici byla do 10:30. Když věznici opouštěla vycházela jen s kamarádkou, její dva přátelé věznici opustili o několik minut dříve. Musel si prý odskočit na toaletu. Jak návštěva probíhala zjišťujeme. Řepka nastoupil do vězení v pražské Ruzyni, poté byl převezen na Bory v Plzni.

Řepka spáchal podle soudkyně obvodního soudu pro Prahu 6 trestný čin zpronevěry a poškození cizích práv. Zpronevěra měla spočívat v prodeji mercedesu za 1,2 milionu korun své známé, přitom auto nebylo údajně jeho majetkem.

V letech 2015 a 2016 dostal dvakrát podmíněný trest za řízení v opilosti, loni vykonával veřejně prospěšné práce za zanedbání povinné výživy. Trestní rejstřík má rok od roku barvitější. Rovněž byl souzen za poškození bývalé manželky formou smýšlených erotických inzerátů a dostal nepodmíněný trest půl roku vězení. Odvolací senát Krajského soudu v Brně pak tento trest zmírnil rovněž na obecně prospěšné práce.

Nejdříve si měl jít sednout na 9 měsíců za jízdu pod vlivem alkoholu. Později se k tomu přidalo neplacení alimentů, smyšlené porno inzeráty o své bývalé manželce Vlaďce Erbové.

Tomáš Řepka nastupuje do vězení v Praze Ruzyni