Teploty se tento týden vyšplhají ke třicítce.

Tento týden má teplota zase vyšplhat ke třiceti stupňům Celsia. Po deštivém víkendu se počasí vrátí ke třicítkám, místy se objeví přeháňky a bouřky.

Po chladnějším víkendovém počasí, se teploty začátkem tohoto týdně vrátí zpět ke třicítkám. Ve čtvrtek se trochu ochladí, ale poté se začne znova oteplovat. Má být hodně oblačnosti a občas zapršet, avšak stále vysoké teploty.

V pondělí dopoledne bude jasno až polojasno, avšak odpoledne až na večer přijdou od západu místy přeháňky a ojediněle bouřky. Maximální denní teploty 28 stupňů Celsia. Noc bude více deštivá, ale během noci bude oblačnosti i přeháněk ubývat.

Úterý bude zpočátku oblačno a nějaké přeháňky, v noci bude přeháněk méně. Nejnižší teploty 16 až 12 °C.

Středa a čtvrtek mají být nejdeštivějšími dny týdne. Ve středu bude oblačno až zataženo, přeháňky a místy bouřky. Nejnižší teploty v noci 18 až 14 °C. Nejvyšší denní teploty 28 °C.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, zejména na východě bouřky a přeháňky na celém území. Nejvyšší denní teploty až 25 °C, na východě 27 °C.

V pátek očekáváme v noci 15 až 11 stupňů a přes den nejvýše 26 °C. Víkend má být jasno až polojasno, na většině území přeháňky, místy bouřky. Teploty přes den maximálně 32 °C, v noci 18 °C.