Mrtvolu nalezli policisté v obci Lety po požáru chaty

Dnes ráno vzplála chata v obci Lety  ve Středočeském kraji. Jedna osoba byla zachráněna, avšak v chatě byly nalezeny ostatky lidského těla.

Ve Středočeském kraji, v obci Lety, ulice Pod lesem. Hasiči vyjížděli na místo v půl jedné ráno, avšak podle informací tn.cz byla chata po příjezdu hasičů již celá v plamenech. Na místě byl rovněž vrtulník, zvládli zachránit jednu osobu po příjezdu:

Osoba utrpěla popáleniny na zhruba 80 – 90 % těla a byla v přímém ohrožení života. V rámci intenzivní lékařské péče byly osobě zajištěny dýchací cesty a byla připojena k umělé plicní ventilaci. Následně byla letecky transportována do vinohradské nemocnice

řekla mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová. Chatka o rozměrech 5 x 4 metry shořela, až na pár trámů. I přes rychlý zásah hasičů z ní nezbylo skoro nic. Po uhašení zdevastované chatky, hasiči objevili lidské ostatky. Jednu osobu, jejíž identita zatím není známá, se nepodařilo zachránit. Tragickou událost, uhoření jedné osoby, nyní převezme kriminálka.