Česko je poblázněno neomezenými mobilními daty

Neomezená mobilní data na léto jsou od čtvrtka poskytována operátorem T-Mobile. Ta lze čerpat s jakýmikoliv tarify, nejen s těmi, v nichž jsou data obsažena, ale i po aktivaci kteréhokoliv měsíčního datového balíčku, včetně i předplacených tarifů. O tuto letní akci je zájem vysoký, a tak někteří zájemci zaznamenali kvůli přetíženému systému výpadky webu operátora.

Ti, kteří chtěli zjistit bližší informace k této akci neomezeného datového balíčku přímo na webu T-Mobilu, museli být velice trpěliví, protože se na stránkách objevovaly chybové hlášky s omluvou a informací, že se intenzivně pracuje na opětovném zprovoznění. Toto přetížení systému potvrdila mluvčí T-Mobilu Martina Kemrová. „Web běží, pravda ale je, že lidé mohou zažívat občasnou nedostupnost. Je to ve spojení s velkým zájmem o neomezená data,“ řekla s dodatkem, že větší provoz operátor zaznamenává také na prodejnách nebo na infolince. „V každém případě zákazníkům doporučujeme stáhnout si aplikaci a aktivovat neomezená data na léto jediným kliknutím,“ doplnila Kemrová.

Tyto potíže ale zájemci zaznamenali i v aplikaci Můj T-Mobile, kde je potřebné si letní balíček aktivovat v případě zájmu.

Letní speciální nabídka s neomezenými daty představil T-Mobile v pondělí 17. června a zájemci za tento akční balíček nezaplatí ani korunu, avšak si jej musí sami aktivovat v samoobsluze Můj T-Mobile. Totéž musí udělat i po jeho vypršení, kdy tato nabídka platí do 31. srpna. O půlnoci 1. září se tato letní akce sama deaktivuje.

Kdo ale nemá nárok na tento balíček, jsou zákazníci s rámcovou smlouvu. Pro ně není tento speciál určen, protože v rámci vyjednaných tarifních podmínek mají nastavena jiná individuální zvýhodnění.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..