Schumachera uvidíme již brzy v dokumentárním filmu

Všichni fanoušci Formule 1 již pět a půl roku čekají na ten okamžik, kdy uvidí Michaela Schumachera. Poprvé jej tak uvidí od jeho tragické nehody na lyžích a měl by se ukázat v dokumentárním filmu.

Celý svět se vyděsila 29. prosince 2013 zpráva o nehodě na lyžích závodníka Formule 1 Michaela Schumachera, který v Alpách utrpěl těžké poranění hlavy a od té doby ho nikdo nespatřil. Doposud se o jeho zdravotním stavu neví.

Nikdo o něm a jeho zdravotním stavu nepotvrdil žádné informace, vše ví jen blízká rodina a lékaři. Hovoří se o zotavování a chůzi, ale i o nemožnosti jakéhokoliv pohybu.

Dokument s názvem „Schumacher“ ale v lidech vzbudila naději a ve filmu by měl být i několikasekundový záběr zotavujícího závodníka. Tuhle zprávu potvrdil i bývalý šéf Bernie Ecclestone, který navíc dodal, že ve filmu budou nezveřejněné záběry ze života Schumachera, jenž doposud nebyly zveřejněné. Dokument o legendárním jezdci by měl mít premiéru 5. prosince.

Ecclestone uvedl fanouškům, že „v tento moment s námi Michael není. Ale když mu bude líp, určitě bude i mluvit.“ Tímto nejspíš chtěl naznačit, že Schumacher zvládá komunikovat jen v nějakých okamžicích.

„Když Michaela vezmete na invalidní vozík a posadíte ho před okno, kde vidí panorama hor s výhledem na jezero, někdy pláče,“ uvedl německým médiím neznámý zdroj z blízkého okolí Schumachera.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..