Tragický den na českých silnicích. Zemřelo šest lidí

K první tragické nehodě došlo na Berounsku. Žena tady narazila do stromu. Záchranáři ikdyž prováděli oživovací pokusy, ženě nemohli už pomoci. Podle agentury AKTU.cz řidiči bezohledně jezdili kolem, než ženě jeden z nich pomohl. Co bylo příčinou  nebody je v šetření.

Druhá nehoda se stala ve Stárkově na Náchodsku.

 

 

"Podle prvotních zjištění 37letý řidič kamionu z Trutnovska zastavil na náměstí a při rozjíždění zřejmě přehlédl 68letou chodkyni, která šla k místní poště," popsala policejní mluvčí Eva Prachařová.

Dechová zkouška byla negativní. Záchranářům se starší ženu zachránit nepodařilo. Provoz přerušený nebyl.

 

Další obětí je teprve dvacetiletý řidič vozu škoda oktávia, který čelně narazil do kamionu u Nové Vsi na Mělnicku. Řidič byl na místě nehody okamžitě mrtvý. Při nehodě ještě havarovala dodávka. Jak se přesně nehoda stala, šetří policisté. Ti také museli dopravu kvůli vyšetřování nehody odklonit na objízdné trasy.

Čtvrtá smrtelná nehoda se stala ráno na Klatovsku. Řidič, který projížděl obcí Petrovice nad Úhlavou, vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím osobákem a utrpěl zranění, kterým podlehl.

Krátce po třetí hodině odpoledne vyjížděli policisté k nehodě na Trutnovsku.

 

 

"Osobní vozidlo z dosud nezjištěných příčin vyjelo mimo silnici a narazilo do betonového mostu. Cestovali v něm tři lidé, z čehož dva zemřeli," uvedla policejní mluvčí Iva Kormošová.

Třetí cestující utrpěl při nehodě těžká zranění, záchranáři ho letecky přepravili do nemocnice. I tady je příčina v šetření.

Smrtelná nehoda řidičky na Berounsku

Smrtelná nehoda řidiče u Velvar

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..