Policie zatkla muže, který se vydával za kontrolora a rok chodil do KFC na jídlo

Policie zatkla v Jihoafrické republice muže, který se rok vydával za kontrolora fastfoodového řetězce KFC, kde dostával stravu zdarma.

Sedmadvacetiletý muž, který byl studentem univerzity, chodil do KFC v Durbanu a zaměstnancům fastfoodu tvrdil, že ho poslalo vedení, aby testoval kvalitu stravy. Zaměstnanci tvrdili, že muž se choval velice uvěřitelně, chodil slušně oblečený a vždy rovnou zamířil do kuchyně, v níž ochutnával jídlo a poté si dělal poznámky.

„Když přišel, snažili jsme se všichni chovat co nejlépe, abychom nevytočili muže z ředitelství. Byl strašně přesvědčivý, protože vystupoval sebevědomě a kolegové z jiných KFC ho znali. Když přišel, spěchal do kuchyně, vše kontroloval, dělal si poznámky a požádal o ochutnávku, čeho chtěl… “ řekl zaměstnanec jedné z restaurací. Muži, který vystupoval jako kontrolor, přidala na důvěryhodnosti také falešná průkazka.

Doplnění: Jihoafrická součást fastfoodového řetězce KFC na Twitteru popřela zprávu, že byl v Jihoafrické republice zatčen muž, který se rok vydával za kontrolora, a dostával tak v jejích restauracích jídlo zdarma. Zpráva, jejíž zdroj je neznámý, se rychle rozšířila ve světovém tisku i na sociálních sítích, kde byl údajný podvodník oslavován jako hrdina. Podle společnosti je ale zpráva falešná.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..