Stíhaný exposlanec Wolf je prý v Paraguayi. Policie prý o něm ví, je to ale téměř dva roky stará zpráva

Některá média přinesla dnes senzační zprávu o pobytu stíhaného exposlance ČSSD Petra Wolfa. Ten by měl být podle české policie v Jižní Americe, konkrétně v Paraguayi. Tuto informaci policii přinesl zhruba před dvěma léty jiný Čech zadržený v Jižní Americe a dopraven do České republiky do výkonu trestu. Policistům měl podle exkluzivních informací AKTU.cz uvést, že Wolfa poznala jeho přítelkyně na letišti v Jižní Americe. Otázkou zůstává proč policie tuto informaci pouští médiím až teď. Už v minulosti se objevili zaručené informace o tom, že je Wolf ve Venezuele či Polsku, kde jeho rodina má podnikatelské vazby. Ani jedno podezření se nepodařilo policii prokázat.

V minulosti se objevilo X různých zaručených destinací, kde se měl můj otec skrývat. Ani jedna z nich se neukázala jako pravdivá. S námi otec bohužel v kontaktu není.

Jan Wolf – syn exposlance

Už v minulosti se policisté tzv. lovci lebek vydali Wolfa hledat do Venezuely. Vrátili se ale s prázdnou. Sám Wolf se informacím o jeho pobytu na svém facebooku vysmívá.

Stíhaný exposlanec odsouzený na šest let za dotační podvod od začátku tvrdí, že jde o komplot politických stran proti němu. Zejména jeho přímý konkurent na severní Moravě se ho tak chtěl prý zbavit protože před volbami měl Wolf lepší preference než Lubomír Zaorálek.

Při samotném dokazování pak nejvyšší kontrolní úřad zjistil, že šlo o rozpočtovou nekázeň ze strany exposlance Wolfa v řádu několik tisíc korun za doklady PHM. Nejvyšší kontrolní úřad tyto nedostatky zjistil i u dalších subjektů, které dotaci čerpaly. Ty ale policie nestíhala a soud neodsoudil. Wolf svým útěkem se tak snaží poukázat na nespravedlnost v jeho případu.

Z projektu na který čerpal dotaci z evropských fondů dokonce vznikl malý patent na využití starých pneumatik pro výrobu dílů pro auta. Samo ministerstvo životního prostředí jehož prostřednictvím byla dotace čerpána prohlásilo, že ke zneužití dotace nedošlo. I přesto Wolfa ostravský soudce Mucha společně se státním zástupcem Táborským poslal do vězení a k finanční pokutě.

Reportáž o celé kauze a nesrovnalostech při soudních tahanicích monitorovali reportéři serveru Tíseň.tv

Reportáž o stíhaném poslanci serveru Tíseň.tv

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..