Přestřelka za bíleho dne před klubem v Praze. Vzduchem létaly i baseballové pálky

Dvojice mužů chtěla jít do baru v Rybné ulici v centru Prahy. Obsluha je ale dovnitř nepustila, což muže pravděpodobně naštvalo, vytáhli plynovou pistoli a několikrát vystřelili do vzduchu.

"Na místo vyjeli policisté z SPJ, cizinecká policie a strážníci Městské policie," řekl mluvčí policie Jan Rybanský.

Skupinka lidí z baru pak vyběhla s baseballovými pálkami před bar a vymlátila okna auta dvou agresorů, kteří se v něm schovali.

Dva muži se snažili dostat do baru v Rybné ulici, tam je ale obsluha odmítla pustit, protože oba muži jevili známky opilosti. Jeden z mužů poté vytáhl plynovou pistoli a začal střílet do vzduchu. V tu chvíli na muže vyběhla skupinka lidí z daného klubu, někteří měli i baseballové pálky.

Oba muži se schovali a zamkli v autě, skupinka lidí z klubu pak pomocí baseballových pálek vymlátila okna u auta a došlo tak k dalšímu konfliktu. Operátor městského kamerového systému si všiml, že na rohu ulic Rybná a Benediktská došlo skupinkou osob k poškození zaparkovaného vozidla. Informoval hlídky v terénu, které dle jeho instrukcí nalezly pachatele. Hlídka strážníků muže omezila na svobodě, přiložila pouta a předala státní policii, která na místo také dorazila. Místo události bylo poté ohraničeno páskou, kriminalisté a kriminalistický technik zajišťovali stopy i v baru.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..