Obrovské neštěstí se stalo v Turecku. Zemřel Josef Šural, který nepřežil autonehodu autobusu

V noci z neděle na pondělí zemřel teprve osmadvacetiletý český fotbalový reprezentant Josef Šural. Ten se stal obětí dopravní nehody klubového autobusu, když se vraceli ze zápasu v Kayseri. Dalších šest hráčů bylo zraněno, jediný Šural zranění podlehl.

Malý autobus jel se dvěma řidiči a převážel celkem sedm hráčů, přičemž šest z nich utrpěli mírnější zranění a jako jediný Josef Šural byl zraněn těžce a lékařům se ho nepodařilo zachránit. Zemřel v nemocnici Anadolu Medical Center.

„Ztratili jsme syna, je nám to strašně líto. Ostatní hráči jsou v pořádku, ale Josef utrpěl zranění hlavy a řadu dalších poranění. Musel na operaci, ale už ho nedokázali zachránit,“ prohlásil smutnou zprávu prezident klubu Hasan Cavusoglu.

S největší pravděpodobností došlo k nehodě kvůli usnutí řidiče za volantem. „Přestože byli v mikrobuse dva řidiči, tak podle informací, které jsem dostal od policie, v tu chvíli oba spali. Proto došlo k havárii,“ citovala turecká tisková kancelář Anadolu prezidenta klubu Hasana Cavusoglua. Řidič měl být ihned zadržen a následně policie zahájila vyšetřování.

Josef Šural začal hrát v Turecku teprve od ledna letošního roku, kam přešel z pražské Sparty. Jeho kariéra bohužel skončila tragicky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..