Při dopravní nehodě na Vysočině dva zemřeli a dva jsou těžce zranění. Další tragédie se stala na Olomoucku, kde byly sraženy dvě osoby vlakem

V sobotu dopoledne došlo k tragické dopravní nehodě na Havlíčkobrodsku, při které zemřely dvě osoby a další dvě byly těžce zraněny.

Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému, a navíc byly povolány dva vrtulníky.

Dopravní nehoda se stala mezi Kejžlicemi a Dolním Městem okolo půl jedenácté dopoledne, kde řidič dostal v levotočivé zatáčce smyk, následně sjel do pravého příkopu a bokem narazil do stromu. Při dopravní nehodě zemřeli dva lidí a dva těžké zranění. Mluvčí policie Dana Čírtková upřesnila, že jedním ze zraněných je malé dítě. Doprava je řízena kyvadlově.

Dalším neštěstí se stalo v Olomouckém kraji, kde byly sraženy dvě osoby vlakem, ale každá jinde.
Dnes dopoledne došlo ke dvěma neštěstím v Olomouckém kraji, konkrétně v Hranicích a Mohelnici, kde zemřeli dva lidé po srážce s vlaky.

V hranicích na Přerovsku zemřela starší žena, kterou srazil expres jedoucí z Prahy do Púchova, když stála na nástupišti. „Okolnosti budeme ještě zjišťovat. Hranice jsou vybaveny kamerovým záznamem,“ uvedl mluvčí Drážní inspekce Drápal.

V Mohelnici na Šumpersku zemřel starší muž. Ten dle prvotních informací byl sražen vlakem tehdy, když vystupoval z rychlíku. Avšak muž nevystupoval na správnou stranu nástupiště, ale na stranu směrem na koleje, kdy v tu chvíli projížděl vlak.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..