Tragická dopravní nehoda na Rakovnicku, při které zemřel jeden z řidičů. Kriminalisté žádají svědky o pomoc

Ve čtvrtek 11. dubna 2019 v 5:56 hod. ráno došlo na silnici I/27 v katastru obce Žďár ke smrtelné dopravní nehodě, při níž zemřel jeden z řidičů.

,,K této tragické dopravní nehodě došlo dle provedeného šetření pravděpodobně tak, že 44letý řidič vozidla Volkswagen Amarok jel po silnici I. třídy č. 27 ve směru od Plzně na Jesenici, kde při projíždění mírnou levotočivou zatáčkou přejel částečně z dosud nezjištěných příčin do protisměru a čelně se srazil s protijedoucím vozidlem Citroën Berlingo 47letého řidiče," uvedla mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová.

Čtyřiačtyřicetiletý řidič byl s vážným zraněním letecky transportován do plzeňské nemocnice a druhý, sedmačtyřicetiletý řidič, utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě jim podlehl.

Rakovničtí kriminalisté žádají svědky o pomoc při vyšetřování této dopravní nehody.

,,Žádáme tímto všechny řidiče, kteří v inkriminovanou dobu místem projížděli či jeli za jedním z výše uvedených vozidel a také další svědky, kteří by mohli přispět k objasnění příčin vzniku výše uvedené smrtelné dopravní nehody, aby kontaktovali policii na bezplatnou linku 158, nebo na telefonním čísle 606 665 994 či navštívili nejbližší policejní služebnu," dodala Richterová.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..