Řidič kamionu se řídil podle navigace a zajel na sídliště odkud se nemohl dostat. Strážníci museli odsunout zaparkované auto

Až moc často spoléhají řidiči kamionů na navigaci. Ta je mnohdy zavede do míst, kde pak jen s velkými obtížemi nebo vůbec nemohou projet a musí pak zaměstnat policisty a strážníky. O tom se přesvědčil i šofér, který uvízl se svým vozidlem včera na sídlišti na pražském Lehovci.

Řidič kamionu, který se řídil podle navigace, zajel do ulice Kukelská, kde pak zjistil, že nemůže bez pomoci strážníků projet. Těm pak uvedl, že ho tam zavedla navigace kvůli nízkému podjezdu v ulici Slévačská. Proto tedy odbočil do Žárské, kde se mu zázrakem podařilo vytočit a odbočil do Kukelské. Kvůli své šířce ale nemohl tak hladce projet a pokračovat dál. Na místo se tedy vydala Městská policie, ta na místo přijela do dvou minut. Strážníci řidiči kamionu pomohli s průjezdem, kdy jen zázrakem nebylo odřené žádné z mnoha zaparkovaných aut. Všímaví majitelé svých aut poté radši přeparkovali. Strážníci společně s ostatními majiteli vozů jedno auto museli vlastními silami odsunout. To vše jen kvůli nepozornosti šoféra, který se dopředu nepřesvědčil o tom, zda dokáže ulicí projet.

Muž za své jednání nedostal žádnou pokutu, žádná škoda nevznikla. Vše bylo vyřešeno na místě a řidič byl strážníky pouze poučen.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..