Počasí komplikuje dopravu na silnicích. Meteorologové varují před námrazou a dalším sněžením. Moravě hrozí povodně

Kvůli nedělnímu hustému sněžení byl na mnoha místech v Česku vyhlášen kalamitní stav. Meteorologové vydali výstrahu, upozorňují na tvorbu náledí a dalšího sněhu. Kladenští silničáři odklízeli nánosy sněhu pomocí nákladních vozů. Moravě hrozí povodně. Policisté a hasiči vyjížděli ke stovkám zásahů.

V neděli byl v Kladně vyhlášen kalamitní stav. Silničáři odváželi sníh až do pondělního rána náklaďáky. Ve městě napadlo až 20 centimetrů sněhu.

Policisté v Kladně odkláněli dopravu mimo místa, kde probíhalo odklízení sněhu. V noci byl sníh pomocí nakladače odklízen ze zastávek MHD a z centra města. Odklizený sníh pak odvážely nákladní vozy. Zimní stadion v Kladně musel být kvůli nánosu sněhu uzavřen. Těžký sníh poškodil střechu stadionu, ta je nyní v havarijním stavu. Dnes ráno byl kalamitní stav ve městě odvolán.

Meteorologové varují před námrazou a sněžením. Povodňová bdělost od nedělního večera platí pro Jihomoravský, Olomoucký a Zlínský kraj.

Na dálnici D1 se dnes ráno srazila čtyři osobní auta. Nehoda se stala na 222. kilometru dálnice D1. Za nehodou se okamžitě vytvořila několikakilometrová nehoda.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..