Tesla míří do Prahy. První servisní středisko v České republice otevře nejpozději v březnu

Zdroj: Tesla

Americká automobilka Tesla otevře své servisní středisko v Praze. Jde o první a jediné středisko v České republice. K otevření má dojít nejpozději v březnu. Společnost od minulého roku na svých webových stránkách hledá zaměstnance.
Od března se zvýší komfort majitelům vozů značky Tesla. K Mnichovu, Norimberku a Vídni přibude další servis v Praze. Servisní středisko by mělo být otevřeno koncem února, maximálně v březnu.
„Značka zřejmě vyhodnotila český trh jako natolik zajímavý, že už chce zákazníkům vyjít vstříc a udělat si zázemí pro nový Model 3,“ říká expert společnosti PwC na automobilový průmysl Radek Dráb. Podle něj by mohlo dojít i ke zřízení oficiálního prodejního zastoupení.
V říjnu minulého roku Tesla vypsala potřebné pozice pro pobočku v Praze. Výběrové řízení je vypsáno na místa jako technik, manažer nebo poradce pro servis a náhradní díly.
V Česku je registrovaných 700 modelů S a X, dalších 200 na Slovensku. Majitelé vozů si tak konečně budou moct dovolit pohodlí servisu a případných oprav ve své zemi. Na trh by měl přijít již brzy nový Model 3, který má být cenově dostupnější.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..