Zabarikádovaného muže v bytě v Berouně zadržela policie. Předtím zmlátil dívku

Zabarikádovaného muže v bytě v Berouně zadržela policie Zdroj: AKTU.cz

Vojenská policie a policisté z Berouna a Kladna zasahovali ve čtvrtek ve večerních hodinách v Berouně na Plzeňské ulici, kde se zabarikádoval v bytě nebezpečný muž, který předtím fyzicky napadl dívku. Na místo byla povolána i policejní zásahová jednotka. Nebezpečný muž byl před příjezdem zásahové jednotky zadržen.

Policie vyjela do Plzeňské ulice v Berouně ve večerních hodinách.

„Můžeme potvrdit, že policisté zasahují v ulici Plzeňská v Berouně u zabarikádovaného muže. Na místo byl vyslán vyjednávač, prvosledové hlídky a zásahová jednotka. Před příjezdem zásahové jednotky se podařilo muže zadržet,“ řekl redakci AKTU.cz jeden ze zasahujících policistů.

Jak vyplývá z informací z místa události, reportér AKTU.cz zjistil, že nebezpečný muž fyzicky napadl v bytě dívku. Následně házel nejen po zasahujících policistech, ale i po lidech předměty z oken. Pravděpodobně byl nebezpečný muž pod vlivem návykových látek.

Muž byl po zadržení eskortován na místní oddělení policie. Policisté pravděpodobně budou požadovat o umístění muže do vazební cely.

Co muže vedlo k jeho zkratovému jednání není v této chvíli zřejmé. Případem se nyní budou zabývat berounští kriminalisté.