Utekl policistům při honičce z auta. Pak se schovával jako krysa v temném koutě. Byl na něj příkaz k zatčení

Zdroj: AKTU.cz

Dnes před polednem si hlídka policistů všimla podezřelého auta poblíž ulice Kolbenova. Rozhodli se ho zastavit. Na výzvy k zastavení ale řidič nereagoval a začal ujíždět. V ulici Pod Strojírnami narazil do kontejnerů. Z auta se pak vydal na útěk a s ním i jeho spolujezdec. Každý na jinou stranu. Policisté při prohlídce auta nalezli pistoli. Okamžitě začali pátrat po nebezpečném pachateli.

Na místo se sjelo hned několik hlídek Pohotovostní motorizované jednotky a družstvo Speciální pořádkové jednotky. S dlouhými zbraněmi a v balistické ochraně začali pátrat ve směrech útěku pachatelů. Řidiče pak nalezli nedaleko v průmyslovém areálu schovaného v temném koutě. Policisté pod namířenou pistolí řidiče vyzvali ať opustí úkryt. Ten to neučinil, a tak si pro něj policisté došli.

Řidič měl vysloveny čtyři zákazy řízení a byl na něj vydán příkaz k zatčení. Po spolujezdci policisté pátrají. Pistole nakonec po ohledání byla plynová. Případ je zajímavý i pro kriminalisty. Ti si ho převzali a pracují na něm.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..