Policie zadržela podezřelé z vraždy čerpadlářky v Nelahozevsi

Zdroj: AKTU.cz

Policie zadržela podezřelé z vraždy obsluhy čerpací stanice. Žena byla zavražděna začátkem prosince na benzinové pumpě v Nelahozevsi na Mělnicku. Informace o zadržených nejsou prozatím zveřejněny, kvůli stále probíhajícímu vyšetřování. Podle Aktu.cz je ale jeden z podezřelých třicetiletý muž.

Zdroj: Aktu.cz

Zásahová jednotka v pondělí v noci zadržela jednoho z podezřelých na Mělnicku. K zásahu došlo mezi 22. hodinou a půlnocí v domě ve Vojkovicích. Druhého pak v Kralupech nad Vltavou. Mluvčí středočeské policie Zdeněk Chalupa potvrdil, že policie podezřelé zadržela, ovšem s ohledem na probíhající vyšetřování zatím nesdělil podrobnější informace o zadržených.

V případě prvního podezřelého jde podle Aktu.cz o třicetiletého muže. U druhého není ani jasné, zda podezřelý je muž či žena. Oba jsou nyní v cele předběžného vyšetření.
Žena byla zavražděna loni 3. prosince na čerpací stanici v Nelahozevsi. Tělo mrtvé osmapadesátileté ženy tam našel zákazník. Žena při přepadení utrpěla smrtelné zranění. Dvojice neznámých pachatelů z místa utekla.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..