Nejtragičtější noc na českých silnicích, opět umírali lidé. Nejvíce u Prahy

Tři smrtelné nehody se stali během noci ze soboty na neděli v České republice. K první nehodě došlo kolem 11 v noci ve Šluknovském výběžku. Další nehoda byla pak u Mochova na Praze-východ. K třetí pak hasiči museli asi o hodinu poté k Máslovicím poblíž Vodochod.

První tragická nehoda se stala na severu Čech. Havarovalo tady auto, které mělo být po havárii v příkopě. Na místě tady zemřeli dva lidé. Na místě zasahoval i záchranářský vrtulník z Prahy. Celkem v autě cestovali čtyři osoby, řidička, která přežila nadýchala 1,4 promile alkoholu v dechu.

"Auto se čtyřmi osobami havarovalo asi tři kilometry od Šluknova. Dva muži bohužel na místě dopravní nehody zemřeli,"

řekla policejní mluvčí ústecké policie Veronika Hyšplerová. Mužům bylo 28 a 29 let.

Druhá smrtelná dopravní nehoda se stala na silnici 24510 u Mochova před půlnocí, kousek za Prahou směrem na východ. Auto tady skončilo doslova omotané o strom. Dvěma osobám pak hasiči a záchranáři nemohly pomoci. Zemřely na místě. Příčina této nehody je v šetření.

O hodinu později Pak vyráželi k Vodochodům. Za obcí Máslovice museli z auta, které skončilo na boku v příkopu, uprostřed hustého křoví vyprošťovat tři osoby. Jedna byla bohužel mrtvá. Zbylé dvě pak záchranáři transportovali do nemocnice. Auto jelo podle informací AKTU.cz ze zábavy z Máslovic. Pár z něhož zemřel muž při nehodě,  chtěl jít údajně pěšky do další vesnice. Řidič havarovaného vozidla se měl nabídnout, že pár odveze. Bohužel havaroval. Řidič policistům nadýchal k jedné promile alkoholu v dechu.