Rebelský fotbalista Fenin neuposlechl výzev policie. Měl přes dvě promile

Rebelský fotbalista Martin Fenin, který mimo jiné hrál za SK Slávia Praha či FK Teplice má další malér na krku.

18. dubna v ranních hodinách  v ulici Doubravická v Praze neuposlechl výzvu policistů a musel být zadržen. Policisté podle informací AKTU.cz jeli řešit hluk na chodě v panelovém domě.

Po příjezdu na místo policisté viděli osobu, která byla zjevně pod vlivem alkoholu a byla velmi hlučná. Na výzvy policistů tato osoba nereagovala a tak museli policisté hlučného Fenina zajistit. Dechovou zkouškou pak u něj zjistili přes dvě promile alkoholu v dechu.

Fenin je podezřelý ze spáchání přestupku. Jeho problémy s alkoholem jsou ale proslulé ,například v polovině října 2011 Martin Fenin vypadl z okna hotelového pokoje. Následně skončil v nemocnici s krvácením do mozku. V dubnu 2009 prošel také aférou, kdy se po prohraném kvalifikačním zápase o MS se Slovenskem skupina fotbalistů odebrala k „oslavě“ při společnosti mladých dam. To neuniklo pozornosti fotografů a sponzoři reprezentace poté tlačili na svaz, že takto by se reprezentanti neměli chovat, i když mají „po pracovní době“. Na základě této aféry byl 8. dubna 2009 vyloučen z reprezentace